Bike&Fly BMX Ostrowiec

Młodzieżowa grupa Sportomaniacy zaprasza do skate parku w Ostrowcu Św. na „Bike&Fly BMX Ostrowiec”. 5 sierpnia o godz. 16.00 rozpoczną się zawody na BMX’ach. Wciąż można się zgłaszać do udziału w konkursie, by pokazać, co się potrafi. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów i zapisy w wydarzeniu na facebook’u. https://www.facebook.com/events/587741301619427/
Na wydarzenie wstęp jest wolny!

 

„Bike&Fly BMX Ostrowiec”to wydarzenie zorganizowane przez ostrowiecką młodzież w ramach programu „Mania Działania”.

„Mania Działania” to program grantowy realizowany od kilku lat w województwie świętokrzyskim, którego celem jest aktywizacja społeczna młodzieży oraz promocja wolontariatu młodzieży na rzecz społeczności lokalnej. W ramach tego programu lokalne inicjatywy młodzieżowe uzyskują finansowe i merytoryczne wsparcie.

W roku bieżącym w program „Mania Działania” włączyła się Gmina Ostrowiec i zleciła Stowarzyszeniu Nie z tej Bajki realizację zadania publicznego pod tą nazwą. W maju odbył się konkurs, na który grupy młodzieżowe przysłały własne pomysły na działanie z określonym harmonogramem i budżetem wydarzenia. Z dziesięciu ofert wybrane zostały cztery, które otrzymały dotację w wysokości 1.000 zł każdy.

Dodatkowe informacje: fb.com/maniadzialania

Koordynator lokalny: Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki
Operator Regionalny: Centrum Wolontariatu w Kielcach

Działania współfinansowane z Budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej udzielonej na zadanie „Mania Działania” w 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *