W TYLEwizji! – warsztaty telewizyjne dla młodzieży

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak działa telewizja i jak pracują ludzie w mediach? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na warsztaty „wTYLEwizji!” zorganizowane przez grupę OCulture. Podczas trzydniowych warsztatów, które odbędą się w dniach 20, 22 i 24 sierpnia, dowiesz się, jak dobrze wypaść przed kamerą, co zrobić, żeby się nie stresować oraz jak wygląda techniczna strona telewizji!

Pierwszy dzień warsztatów poświęcony będzie tematyce ściśle telewizyjnej oraz wystąpieniom publicznym. Drugiego dnia będziecie mogli dowiedzieć się sporo ciekawostek o prowadzeniu kanału na Youtube. Trzeciego zaś nakręcony zostanie odcinek podsumowujący całe warsztaty. Nie lubisz pracy w dużych grupach? Nie ma problemu! Nasze warsztaty będą prowadzone w 10-osobowej grupie, zatem pospiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona! Zapraszamy osoby w przedziale wiekowym 13-19 lat. Zapisy w formularzu, do którego link znajdziecie poniżej. Gwarantujemy Wam mega dużą dawkę wiedzy, super zabawę i pyszne jedzonko! Nie zwlekaj ze zgłoszeniem, czekamy na Ciebie!

Zapisy —> https://goo.gl/forms/SzWIGzqQBncPRRfq

Projekt „W TYLEwizji” realizuje grupa OCulture w ramach programu grantowego „Mania Działania”.
Dodatkowe informacje: fb.com/maniadzialania

Koordynator lokalny: Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki
Operator Regionalny: Centrum Wolontariatu w Kielcach

Działania współfinansowane z Budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej udzielonej na zadanie „Mania Działania” w 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *